Historia firmy

Firma rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 1997. Siedziba została założona w Chludowie koło Poznania, a pierwsze biuro handlowe w Poznaniu na ul. Wilczak 20 (teren dawnej giełdy "Wilmarkt"). Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się usługami, wdrożeniami i dystrybucją sprzętu informatycznego dla firm. Sporadycznie były składane zestawy komputerowe dla klientów indywidualnych.

W 2006 roku biuro terenowe w Poznaniu zostało zamknięte wraz z likwidacją giełdy i cała nasza działalność skupiła się w siedzibie firmy w Chludowie. Biorąc pod uwagę fakt, że 99% świadczonych przez nas usług i wdrożeń odbywała się i nadal odbywa się u klienta końcowego nie było wskazanym ponowne otwieranie biura handlowego w Poznaniu.

Od 2008 roku wprowadziliśmy zdalne wsparcie dla klientów poprzez internet, co pozwala nam na znaczne skrócenie czasu reakcji na większość awarii i zdarzeń u klienta końcowego. Pozwoliło to również na zwiększenie zasięgu naszych usług na obszar całego kraju.

W 2010 roku udało nam się poszerzyć współpracę z jednym z czołowych dystrybutorów sprzętu komputerowego w europie środkowej i wschodniej o możliwość bezpośredniej wysyłki sprzętu z hurtowni do klienta końcowego. Dzięki temu zabiegowi czas realizacji zamówienia skrócił się do 1 dnia roboczego.

Wykorzystując powyższe mechanizmy w październiku 2011 rozszerzyliśmy naszą ofertę na klientów indywidualnych, którzy dostali pełny dostęp do sprzętu komputerowego oferowanego przez naszą firmę.

Idąc za ciosem odświeżyliśmy naszą markę poprzez nowe logo i stronę internetową.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z dniem 12 listopada 2012 otworzyliśmy punkt serwisowy z możliwością odbioru osobistego zamówień ze sklepu internetowego.

Z dniem 5 listopada zmieniliśmy adres sklepu i serwisu na Chludowo ul. Dworcowa 11. Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej siedziby.

W przyszłości planujemy jeszcze bardziej dynamiczny rozwój skupiając szczególną uwagę na zadowoleniu naszych klientów.

Na dzień dzisiejszy obsługujemy w trybie doraźnym i monitoringu ponad 50 małych i średnich przedsiębiorstw w całym kraju.
Zapraszamy do współpracy.

 

Sklep Mirwit

Szanowni klienci, zapraszamy
do zapoznania się z ofertą
naszego sklepu internetowego

 
   

Certyfikaty

Pobierz certyfikaty


 
 

Nasze aukcje Allegro

Sprawdź nasze aukcje
na serwisie Allegro.pl